Randevu Al

Randevunuzu planlayın ve tedavinize hemen başlayın.

Randevu Al

“Siz” Öncelikli Tedavi

Yaşamımız önceliklerimiz ve beklentilerimiz ile şekillenir. İstadental’da kapsamlı bir değerlendirme ile problemlerinizi anlıyor ve sizinle paylaşıyoruz. Beklentileriniz kapsamında bir tedavi planı belirliyor ve yaşam önceliklerinizi dikkate alarak tedavilerinizi uyguluyoruz.

“Yüz” Öncelikli Tedavi

Gülüş estetiği, yüz estetiğinin en önemli parçalarından biridir. İstadental’da dişleriniz ile ilgili tüm tedavilerinizi yüzünüzü dikkate alarak planlıyoruz. Dişlerinizin bireysel formları ile yüz hatları arasındaki uyumunu, konuşma ve gülümseme sırasında güzel görünmelerini ve bir bütün olarak yüzünüze olumlu katkısını çok önemsiyoruz.

Istadental – Istanbul Dental Aesthetic Clinic

“Teknoloji” öncelikli tedavi

Teknoloji artık hayatımızın bir parçası. İstadental’da diş hekimliği için geliştirilen en yeni ve en yararlı teknolojileri hastalarımızın sağlığı için kullanıyoruz. Yüzün ve dişlerin üç boyutlu yöntemler ile görüntülenmesi, yenilikçi dijital uygulamalar ile tedavinin planlanması, tedavi sürecinde tedavinin hızı ve kalitesini artıran özel sistemlerin kullanımı ve hastalarımızla dijital bir dünyada buluşmak temel farklarımız. Teknolojinin sıcak yüzü, bizim önceliğimiz!