Istadental - Istanbul Dental Aesthetic Clinic

Tedavilerimiz

|
Tedavilerimiz
Hollywood Smile

Hollywood Smile, dişlerin özellikle ön kısımlarının estetik olarak güzel görünmesi amacıyla uygulanan bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi genellikle dişlerin şekil, renk, boyut ve hatta pozisyonları gibi özelliklerini değiştirerek, kişinin gülüşüne daha çekici bir görünüm kazandırır.

Natural Smile Design

Natural Smile Design, Bu yöntem, doğal, estetik ve fonksiyonel bir gülümseme oluşturmak için dişlerin şekil, boyut, rengi ve konumunu dikkatli bir şekilde tasarlar. Bu tedavi, kişinin yüz hatları, cilt tonu, diş eti çizgisi ve diğer faktörler göz önünde bulundurularak, bireysel olarak tasarlanır.

All On Four

Ağız ve diş sağlığı yaşam kalitesi üzerinde belirleyici rol üstlenir. Diş tedavilerinde kişilerin ağız konforunu önceleyen bir yaklaşım sergilenir. Diş kaybı; çiğneme fonksiyonuna zarar verebilir, konuşma bozukluklarına yol açabilir ve estetik kaygıları gündeme getirebilir.

E-max Crown

E-max Crown, son derece dayanıklı ve doğal görünümlü porselen kaplamaların yapımında kullanılan bir malzemedir. Bu kaplamalar, dişlerin şekil, boyut, rengi veya hizalanması gibi estetik sorunları gidermek için kullanılır ve genellikle dişlerin doğal görünümünü korurken, dişlerin güçlendirilmesine de yardımcı olurlar.

Implant

İmplant, diş hekimliğinde son yıllarda en sık uygulanan tedavilerden biridir. İmplant, kaybedilmiş dişlerin yerine yerleştirilen yapay diş kökleri olarak tanımlanabilir. Bu yapay diş kökleri, çene kemiğine yerleştirilir ve bir süre sonra kemikle kaynaşarak sağlam bir temel oluşturur.

Zirconium

Zirkonyum, son yıllarda diş hekimliği uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Bu malzeme, diğer restoratif materyallerin yerini almıştır çünkü güçlü, dayanıklı ve estetik olarak tatmin edicidir.Zirkonyum, doğal dişlere benzeyen bir doku rengi sağlar ve ışığı yansıtır.

Veneer

Veneer, dişlerin ön yüzeylerine yerleştirilen ince kaplamalardır. Bu kaplamalar, dişlerin görünümünü iyileştirmek için kullanılır ve genellikle dişlerin şekil, boyut, renk veya hizalanmasında görülen estetik sorunları gidermek için tercih edilir.

Invisalign

Invisalign, son yıllarda diş teli tedavilerinde oldukça popüler olan bir yöntemdir. Invisalign, dişleri düzleştirmek ve hizalamak için şeffaf, özel olarak tasarlanmış bir plak kullanır. Bu plaklar, hastanın ağız yapısına özel olarak hazırlanır ve dişleri yavaşça hareket ettirerek istenilen konuma getirir.

Randevu Al

Randevunuzu planlayın ve tedavinize hemen başlayın.

“Siz” öncelikli tedavi

Yaşamımız önceliklerimiz ve beklentilerimiz ile şekillenir. İstadental’da kapsamlı bir değerlendirme ile problemlerinizi anlıyor ve sizinle paylaşıyoruz. Beklentileriniz kapsamında bir tedavi planı belirliyor ve yaşam önceliklerinizi dikkate alarak tedavilerinizi uyguluyoruz.

“Yüz” öncelikli tedavi

Gülüş estetiği, yüz estetiğinin en önemli parçalarından biridir. İstadental’da dişleriniz ile ilgili tüm tedavilerinizi yüzünüzü dikkate alarak planlıyoruz. Dişlerinizin bireysel formları ile yüz hatları arasındaki uyumunu, konuşma ve gülümseme sırasında güzel görünmelerini ve bir bütün olarak yüzünüze olumlu katkısını çok önemsiyoruz.

Istadental - Istanbul Dental Aesthetic Clinic

“Teknoloji” öncelikli tedavi

Teknoloji artık hayatımızın bir parçası. İstadental’da diş hekimliği için geliştirilen en yeni ve en yararlı teknolojileri hastalarımızın sağlığı için kullanıyoruz. Yüzün ve dişlerin üç boyutlu yöntemler ile görüntülenmesi, yenilikçi dijital uygulamalar ile tedavinin planlanması, tedavi sürecinde tedavinin hızı ve kalitesini artıran özel sistemlerin kullanımı ve hastalarımızla dijital bir dünyada buluşmak temel farklarımız. Teknolojinin sıcak yüzü, bizim önceliğimiz!

Çalışma Saatlerimiz

İstadental, alanında yüksek lisans ve uzmanlık eğitimini tamamlamış diş hekimleri ve sektör profesyonellerinden oluşan bir diş tedavi kliniğidir. 

Bize Mail İle Ulaşın

info@istadentalclinic.com

Istadental © 2024 – Tüm Hakları Saklıdır
EnglishGermanTurkeyFrench
Randevu Planla

Yeni Bir Gülüş İçin Formu Doldurun.

Özgürlük ve rahatlıkla gülümseme isteğinizi yeniden kazanın.