E-Max Crown​

E-max Crown, son derece dayanıklı ve doğal görünümlü porselen kaplamaların yapımında kullanılan bir malzemedir. Bu kaplamalar, dişlerin şekil, boyut, rengi veya hizalanması gibi estetik sorunları gidermek için kullanılır ve genellikle dişlerin doğal görünümünü korurken, dişlerin güçlendirilmesine de yardımcı olurlar.

E-Max Crown Tedavisi Nasıl Yapılır?

E-max Crown tedavisi genellikle iki ziyaret gerektirir. İlk ziyarette, diş hekiminiz dişlerinizi hazırlar ve ölçü alır. Bu ölçüler laboratuvara gönderilir ve size özel porselen kaplamalarınız hazırlanır. İkinci ziyarette, diş hekiminiz kaplamaları dişlerinize yapıştırır ve son kontrolleri yapar.

E-Max Crown Tedavisi Kimler İçin Uygundur?

E-max Crown tedavisi, dişlerinde estetik sorunlar olan pek çok kişi için uygun olabilir. Dişlerinde renk bozukluğu, kırık, çatlak, aşınmış, küçük veya çok büyük dişler olan kişiler E-max Crown tedavisinden fayda görebilirler. Ayrıca, dişlerinde çürük veya başka bir sağlık sorunu olmayan kişiler de E-max Crown tedavisi için uygun adaylar olabilirler.

E-Max Crown Tedavisi Ne Kadar Süre Dayanır?

E-max Crown kaplamaları doğal dişlerle benzer bir şekilde uzun süre dayanır ve genellikle 10 yıldan daha uzun bir ömre sahiptir. Bu kaplamaların dayanıklılığı, doğru bir şekilde bakım yapılmasıyla artabilir. Bu nedenle, E-max Crown kaplamalarınızın ömrünü uzatmak için düzenli olarak diş hekiminizi ziyaret etmeniz ve diş hijyeninize dikkat etmeniz önemlidir.

İletişim

Doğal, Güzel Gülüşler İçin

Hemen Bizim ile İletişime Geçin!

Randevu Al

Diğer Tedavilerimiz

“Teknoloji” Öncelikli Tedavi

Yaşamımız önceliklerimiz ve beklentilerimiz ile şekillenir. İstadental’da kapsamlı bir değerlendirme ile problemlerinizi anlıyor ve sizinle paylaşıyoruz. Beklentileriniz kapsamında bir tedavi planı belirliyor ve yaşam önceliklerinizi dikkate alarak tedavilerinizi uyguluyoruz.

Hollywood Smile

Hollywood Smile, dişlerin özellikle ön kısımlarının estetik olarak güzel görünmesi amacıyla uygulanan bir…

Natural Smile Design

Natural Smile Design, Bu yöntem, doğal, estetik ve fonksiyonel bir gülümseme oluşturmak için dişlerin…

All On Four

Ağız ve diş sağlığı yaşam kalitesi üzerinde belirleyici rol üstlenir. Diş tedavilerinde kişilerin ağız konforunur…

Implant

İmplant, diş hekimliğinde son yıllarda en sık uygulanan tedavilerden biridir. İmplant, kaybedilmiş dişlerin…

Zirconium

Zirkonyum, son yıllarda diş hekimliği uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Bu malzeme…

Veneer

Veneer, dişlerin ön yüzeylerine yerleştirilen ince kaplamalardır. Bu kaplamalar, dişlerin görünümünü…

Invisalign

Invisalign, son yıllarda diş teli tedavilerinde oldukça popüler olan bir yöntemdir. Invisalign, dişleri düzleştirmek ve…

Yaşamımız önceliklerimiz ve beklentilerimiz ile şekillenir. İstadental’da kapsamlı bir değerlendirme ile problemlerinizi anlıyor ve sizinle paylaşıyoruz. Beklentileriniz kapsamında bir tedavi planı belirliyor ve yaşam önceliklerinizi dikkate alarak tedavilerinizi uyguluyoruz

Yeni Bir Gülüş İçin Formu Doldurun.

Özgürlük ve rahatlıkla gülümseme isteğinizi yeniden kazanın.